- Myydään
- Ford Escort 1,3
- 21.6 kl 15:41
Ford Escort 1,3
1 499 €
Juuri katsastettu kesäauto!
Tekniikkaltaan hyvässä kunnossa oleva escortti, Aidot BBS - vanteet. Seissyt pitkään kunnes alkoi katsastus projekti ja meni kastastuksesta läpi vain huonolla akkukiinnikkeellä. Maalipinta aika rujo, sekä yksi ovi joka on joskus vaihtunut punaiseen, muuten toimii ja ajaa hienosti, Aurauskulmat ehkä pitäisi katsoa mutta muuten pelittää hyvin. Juuri uusittu:
-Akku
-Takavalot
-yksi etuvalo
-Penkit vaihdettu sporttipenkkeihin
-bluethooth mankka sekä jbl kovaääniset
-kallistuksen vakaajan puslat
-koko alapuoli katsottu, ei ollenkaan ruostetta.
-
-Rujo maalipinta
-Aurauskulmat pitäisi laittaa
-Yhden takaoven sisäpuolessa reikä kovaääniselle
-Tuulettimen lämpö-anturi halki, korjaan kun kerkiän
-vasen etuvilkku vähän haljennut
Muuten hyvässä kunnossa ja ainoastaa 88tkm ajettu, sekä juuri katsastettu. renkaissa myös hyvät pinnat, jos haluaa saa mukaan vakio vanteet joissa haljenneet talvirenkaat, mutta saa myös mukaan ehjät kesäkumit joista 2 huonoa.
Vaihdot käy mihinkä vaan!
Mieluiten takavetoisiin saksan projuihin!
| Vuosimalli: |
1988 |
Km: |
88000 |
| Ilmoittaja: |
Axel |
Sijainti: |
66900 Uusikaarlepyy Näytä kartalla |
| Osasto: |
Autot |
Tyyppi: |
Myydään |
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.