Löytö 57tkm aj sähköauto Nissan Leaf Acenta 30kWh-2017

7 990 €
Todella vähän ajettu Leaf josta löytyy täydellinen huolto kirja! Juuri huollettu! Acku testi tehty! Todella siisti yksilö! Jos lataat autosi kotona mukana tulevalla laturilla öisin ja ajat suunnilleen 150km päivässä on kustannus noin kaksi euroa. Halvemmaksi autoilu tuskin tulee: Mainio vaihto ehto perheen kakkos autoksi tai sinulle joka ajat vain vähän pitkiä matkoja! kahdet renkaat aluvantein, vakio nopeuden säädin, navigointi,ratin ja penkkien lämmitys, ajovakautus peruutus kamera, ym ym. Svea rahoitus ilman käsirahaa. Korko 5,9 Palvelemme joka päivä 9-21 Soita ja sovi näyttö 0443215094 Jos et ole vielä siirtynyt sähkö aikaan niin tässä oiva tilaisuus ajaa edullisesti ja ympäristö yställisesti hiljaista ja mukavaa autoa pienellä budjetilla.
Vuosimalli: 2017 Km: 57000
Ilmoittaja: Botnia Trade/Rainer Nordström Sijainti: 65610 Mustasaari  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.nettiauto.com/yritys/517931
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.