Toyota Corolla 2007

8 890 €

1,6 Dual VVT-i Linea Sol Plus 4ov - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - Hieno yksilö! SUOMI-auto, Lohkolämmitin, Automaattinen ilmastointi

Mittarilukema
150000 km
Polttoaine
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
6.90
Teho
91 kW
Päästöt
162.0 g/km
Rekisteritunnus
VAY-444
Katsastettu
2025-02-07
Käyttöönottopäivä
2007-03-09
Vaihteisto
Manuaali
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
SUOMI-auto
Lohkolämmitin
Automaattinen ilmastointi
Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
2 x renkaat + 2 x vanteet
Nahkapäällysteinen 3-puolainen ohjauspyörä audiosäätimin
60/40 –suhteessa taitettava takaistuin
Kuljettajan istuimen korkeussäätö
VSC-ajonvakautus
Radio
CD
MP3
WMA audiojärjestelmä – 6 kaiutinta
Mittariston hämärätunnistin
ISOFIX-turvaistuimen kiinnityspisteet (takana reunapaikoilla)
ABS & EBD
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.

Vuosimalli: 2007 Km: 150000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Raisio Sijainti: 21280 Raisio  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Toyota/Corolla/VAY-444/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.