Kabe Travel Master Classic 740 LGB 2021

98 800 €

Fiat 2,3 JTD 160 Multijet Automaatti Puoli-integroitu ALDE - 14 päivän palautusoikeus - TUPLAILMASTOITU, A-paneelit, Markiisi, MM-laite + Navi, P-kamera - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus!

Mittarilukema
46000 km
Polttoaine
Diesel
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
11.40
Teho
118 kW
Päästöt
298.0 g/km
Rekisteritunnus
SZA-199
Katsastettu
2025-10-14
Käyttöönottopäivä
2021-03-25
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
4

Varusteet

* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
* J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt
maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa
päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
UPEA LAADUKAS KABEN TRAVEL MASTER ERILLISVUOTEILLA JA TEHOKKAAMMALLA TEKNIIKALLA SEKÄ AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
Suomi-auto
ZF 9V automaattivaihteisto momentinmuuntimella
Huoltokirja / Viim. huolto 43081km kohdalla jossa vaihdettu myös jakohihna 2/2025
Tiiveysturva voimassa
Tiiveysmitattu 2/2025
Alde - nestekiertoinen lämmitys
Erillisvuoteet takana
Asunto-osan ilmastointi
Kasetti WC / Suihku
3-polttimen Liesi + Liesituuletin
Jääkaappipakastin
TV-antenni + TV-teline
Kaasuhälytin
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Multimedia soitin sis. Navi + Peruutuskamera
Kääntyvät etuistuimet
Etuistuimien nahkaverhoilu
Aurinkopaneelit
Iso läpilastattava takatalli
Markiisi
Ohjaamon ilmastointi
Autom. kaasupullon vaihtaja
2 x Renkaat + 2 x Alumiinivanteet
Pituus: 741cm
Leveys: 235cm
Korkeus: n. 285cm
Omamassa: 3120kg
Kokonaismassa: 4250kg
C1-kortilla ajettava
Rekisteröity 4:lle
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.

Vuosimalli: 2021 Km: 46000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Raisio Sijainti: 21280 Raisio  Näytä kartalla
Osasto: Matkailuautot & Asuntovaunut Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Kabe/Travel Master Classic 740 LGB/SZA-199/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.