Kia XCeed 2024

23 880 €

1,6 GDI Plug-In Hybrid EX DCT - 14 päivän palautusoikeus - Keyless | Led | Ratinlämmitin | Kamera | Tutka | ACC | 2x renkaat | Bluetooth - Ilmainen kotiintoimitus! - J. autoturva (ALV väh.kelp.)

Mittarilukema
41000 km
Polttoaine
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
1.40
Teho
103 kW
Päästöt
31.0 g/km
Rekisteritunnus
LTH-432
Katsastettu
Käyttöönottopäivä
2025-05-09
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt
maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa
päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
Huoltohistoria
LED-ajovalot
Peruutuskamera
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Kahdet renkaat
Yhdet alumiinivanteet
Talvirenkaina kitkat
Avaimeton sisäänkulku ja käynnistys
Ratinlämmitin
Android auto / Apple Car Play
Pysäköintitutka takana
Bluetooth handsfree/audio
Auto Hold - paikallaanpitoavustin
Sähköinen seisontajarrru
Kaistavahti
Sähköisesti kääntyvät sivupeilit
Sadetunnistin
Automaattinen ilmastointi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Ajotietokone
Keskuslukitus
Äänentoistojärjestelmä
Ajonvakautusjärjestelmä
Isofix-valmius
Monitoimiohjauspyörä
Käynnistyksenesto
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Mäkilähtöavustin
Turvatyynyt
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
Tehtaan ilmoittama toimintamatka yhdellä latauksella jopa 48 km. Toimintamatkaan vaikuttavat sääolosuhteet
ajotapa ja ajonopeus.
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.

Vuosimalli: 2024 Km: 41000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Hämeenlinna Sijainti: 13130 Hämeenlinna  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Kia/XCeed/LTH-432/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.